Tabletki na odchudzanie

Jeżeli chcemy szybko stracić na wadze, bez jakichkolwiek wyrzeczeń to najłatwiej jak się wydaje, będzie kupić tabletki na odchudzanie, które dadzą nam upragniony efekt bez problemów z gotowaniem, ćwiczeniem, stosowaniem odpowiedniego trybu życia… Wydajemy pieniądze na jakiś lek, czasami bardzo wątpliwej jakości i skuteczności – łykamy i… czekamy na natychmiastowy efekt. Nie zastanawiamy się i nie czytamy ulotektab o ich działaniu, w sensie pozytywnym a szczególnie tym negatywnym. Reklama daje nam „pewność”, że za tydzień, a maksymalnie dwa będziemy cieszyć się figurą „miss”. Otóż nic bardziej mylnego.

Jedne z polecanych środków farmakologicznych zawierają chrom, który ma zmniejszać apetyt. Niestety bardzo rzadko sprawdza się w praktyce. Natomiast nadmiar jego w organizmie wzmaga rozwój nowotworów. W innych jest błonnik, który przyspiesza przemianę materii i powoduje chudnięcie, ale ma skutki uboczne i jest niebezpieczny z powodu utrudniania wchłaniania innych leków i minerałów. Niektóre leki zawierają chitosan, który powoduje wydalanie tłuszczów z organizmu, ale grozi innymi powikłaniami np.: wzroku.

Można również stosować leki na bazie różnego typu ziół. Często stosuje się herbatki przeczyszczające, które powodują chudnięcie przez przyspieszenie przemiany materii. Powstają wtedy niebezpieczne biegunki prowadzące do rozregulowania układu trawiennego.

Można mnożyć wszystkie za i przeciw skutki używania środków farmakologicznych w diecie odchudzającej. Nic nie ma za „darmo”. Warto więc skonsultować się z fachowcami w tej dziedzinie. Niczego nie kupować „w ciemno” gdyż można więcej stracić niż zyskać.

Jeżeli chcemy się odchudzać to róbmy to z „głową”. Słuchajmy rad fachowców, nie sugerujmy się tym, co ktoś tam gdzieś napisał…

Włączmy rozum!!!

Sprawdź : https://kreatywnieproste.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *